Rozpoczyna się Wielka Nowenna za Ojczyznę do św. Andrzeja Boboli

W związku z trudną sytuacją na granicy Polski zapraszamy w dniach od 22 do 30 listopada do nowenny za Ojczyznę do św. Andrzeja Boboli.

Niezwyciężony atleta Chrystusa – takim tytułem św. Andrzeja Bobolę nazwał papież Pius XII w swojej encyklice, napisanej z okazji rocznicy śmierci polskiego świętego. Dziś, gdy wiara katolicka jest atakowana z wielu stron, św. Andrzej Bobola może być ciągle stawiany jako przykład czystości i niezłomności wiary oraz wielkiego zaangażowania misyjnego.

WIELKA NOWENNA ZA OJCZYZNĘ

Ks. Dominik Chmielewski wraz z Wojownikami Maryi zaprasza na Wielką Nowennę do Świętego Andrzeja Boboli w intencji o Boże Błogosławieństwo i Bożą ochronę dla naszej Ojczyzny.

Modlimy się przez wstawiennictwo Królowej Polski oraz świętego Andrzeja Boboli. Razem prośmy Boga o szczególną ochronę naszej ojczyzny.

Wielka nowenna:

Data: 22 – 30 listopada 2021

Miejsce: dowolne na całym Świecie Każdego dnia.

Litania do świętego Andrzeja Boboli Msza Święta z Komunią wynagradzającą za Polskę – o Boże Błogosławieństwo i Bożą ochronę dla naszej Ojczyzny! Kończymy 30 listopada zwierzeniem Polski modlitwą: Pod Twoją obronę … Klękamy na kolana i prosimy Boga aby zmiłował się nad nami!

Chwyćmy wszyscy za różaniec. A w dniu 30 listopada, w 430 rocznicę urodzin św. Andrzeja Boboli, ks. proboszcz Józef Niżnik zaprasza wszystkich do Strachocina (miejsce narodzenia św. Andrzeja) na wspólne zakończenie Wielkiej Nowenny. Uroczystą Eucharystię o godz. 17.00 koncelebrować będzie abp Andrzej Dzięga. Matka Boża Królowa Polski wzywa każdego z nas do modlitwy! Przyłączmy się wszyscy razem!

Wojownicy Maryi

Strona na facebook'u

jak zalozyc sklep na facebooku

Msze i nabożeństwa

NIEDZIELA
kościół:  9:0011:00 
kaplica w Płaskiej:  13:00 
kaplica na wyspie:  
  wrzesień:  17:00  
  maj – sierpień:  19:00   

DNI POWSZEDNIE
kościół:
  październik - kwiecień:  17:00   
kaplica na wyspie:
  maj - sierpień: 12:00; 19:00
  wrzesień: 12:00; 17:00

Od 1.X do 30.IV Msze św. w Studzienicznej celebrowane są tylko w kościele parafialnym - nie ma Mszy św.: w tygodniu o 12:00, w niedzielę o 19:00 (17:00).

WSZYSTKIE INFORMACJE

Najnowsze w galerii

2025-08-15 Różaniec na wodzie - WA0061
2025-08-15 Różaniec na wodzie - WA0061
Cała galeria

2025-08-15 Różaniec na wodzie - 45 - (Tomasz Warakomski)
2025-08-15 Różaniec na wodzie - 45 - (Tomasz Warakomski)
Cała galeria

2025 Procesja Bożego Ciała - 52
2025 Procesja Bożego Ciała - 52
Cała galeria