22 stycznia 2023 r. – III Niedziela zwykła - Niedziela Słowa Bożego
- Wczoraj w sobotę obchodziliśmy Dzień Babci i dzisiaj obchodzimy 22 stycznia Dzień Dziadka. Wspieramy naszych dziadków, bądźmy wdzięczni i pomagajmy im.
- W środę 25 stycznia świętem Nawrócenia św. Pawła Apostoła zakończymy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. We czwartek Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce – modlimy się o pokój w krajach Islamu i pozytywne relacje międzywyznaniowe w Europie.
- We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, we czwartek św. Tymoteusza i Tytusa, a sobotę św. Tomasza z Akwinu.
- W tym roku nasza parafia będzie przeżywała wizytacje biskupią 12 marca tj. w III Niedzielę Wielkiego Postu.
- W najbliższym tygodniu kolęda w naszej Parafii. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań z modlitwą i z błogosławieństwem Bożym domowników.
Poniedziałek 23.01. Macharce od godz. 12.00 1 ksiądz
Wtorek 24.01. Serwy od godz. 12.00 2 księży
Czwartek 26.01. Serski Las od godz. 12.00 2 księży
Piątek 27.01. Mołowiste od godz. 12.00 2 księży
Sobota 28.01. Dalny Las od godz. 9.00 2 księży
Już teraz dziękujemy za ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej na tzw. „kolędę”, czyli na osobiste wydatki księży, i ofiary na tzw. „kościół”, czyli wydatki na funkcjonowanie parafii, min. na odbudowę plebanii. My księża prosimy, aby ofiarodawcy sami określali: ile i na jakie cele chcą przeznaczyć swoje ofiary. Za wszelkie przejawy dobroci, życzliwości i zrozumienia składamy serdeczne Bóg zapłać i odwzajemniamy się modlitwą za ofiarodawców. W sprawie organizacji kolędy dzwonić do Ks. Janusza: 606 828 774 - Dzieciom i młodzieży oraz ich nauczycielom i rodzicom życzymy zdrowych pogodnych i przeżywanych twórczo w łączności z Panem Bogiem ferii zimowych. Wszystkim Bożego błogosławieństwa i zdrowia.


.jpg)
